0
Login

Telefon+420 739 662 981E-mailinfo@martinek-rekuperace.cz

O nás

Realizujeme rekuperace na klíč, projekce, montáž vzduchotechniky, návrh rekuperační jednotky, regulace a servis rekuperačních jednotek.

Naše firma se rekuperacemi a vzduchotechnikou zabývá již více jak 15 let. Naším hlavním cílem je zabezpečit komfortní a zdravé bydlení všem našim zákazníkům prostřednictvím využití našich dosavadních zkušeností a spolupráce s významnými průkopníky v oblasti pasivních a nízkoenergetických domů se všemi pozitivy, které k tomuto modernímu bydlení patří. Navíc nabízíme možnost prohlédnutí řešení rekuperace v našem pasivním domě dříve než přistoupíte k realizaci vlastního projektu. Náš pasivní dům je přístupný po dohodě v průběhu celého roku. Rádi Vám pomůžeme při výběru toho nejvhodnějšího řešení právě pro Vás včetně možnosti vytvoření projektu, provedení montáže vzduchotechniky, nebo pouze zaučení a samozřejmě následný servis. Dlouhodobé zkušenosti čerpáme z vlastního pasivního domu, který byl postaven jako jeden z prvních. Díky této vlastní aktivní zkušenosti víme co a jak funguje a jsme schopni poradit na základě skutečně vlastní zkušenosti.

Neustále si rozšiřujeme naše znalosti a navštěvujeme školení, která přinášejí novinky v oblasti vzduchotechniky a rekuperace. V roce 2014 absolvoval pan Martínek kurz pořádaný Centrem pasivního domu - "Návrhování a inspekce systému větrání a vytápění v pasivních a nulových domech."

 

Máte dotaz nebo vás zaujala naše nabídka?
VOLEJTE NA +420 739 662 981 NEBO NAPIŠTE A MY SE VÁM OZVEME

*


*
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace